شرایطومقررات سایت

مشتریان و کاربران گرامی لطفا به موارد زیر جهت ارائه ی خدمات بهینه از جانبی ۱ توجه فرمایید.

در ابتدا باید بگوییم ثبت سفارش در جانبی ۱ به معنی پذیرفتن تمام شرایط و ضوابط جانبی ۱ می باشد.
توجه داشته باشید که رویه های فارس کالا کاملا منطبق با شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران,قانون تجارت الکترونیک است.
کاربران گرامی می توانند از طریق شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام ,تلگرام و ایمیل سایت و شماره تلفن نظرات ,پیشنهادات و انتقادات خودرا از طریق ایمیل مذکور به اطلاع ما برسانند.

حفظ حریم شخصی کاربران: 
جانبی ۱ به اطلاعات شخصی که در سایت ثبت شده احترام گذاشته و از آن محافظت خواهد کرد و در این راستا تکنولوژی خود را جهت حراست هر چه بهتر از اطلاعات شخصی مشتریان جانبی ۱ توسعه خواهیم داد.
لازم به ذکر است تمام ویدئوهای اموزشی ,گرافیک و لوگو و… جزئی از اموال جانبی ۱ می باشد و هر گونه استفاده از ان منوط به اخذ مجوز کتبی می باشد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی خواهد داشت.

ثبت وپردازش وارسال سفارش:

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند در غیر اینصورت سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
کاربران و مشتریان گرامی باید توجه داشته باشند که جانبی ۱ مجاز می باشد تا بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام کرده و فروش خود را متوقف کند.
کلیه ی سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری پردازش و ارسال میشود.حتما قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مثل اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای جانبی ۱ محفوظ می باشد.

خسارت درهنگام حمل ونقل:

جانبی ۱ در تلاش می باشد تا تمام اجناس در نهایت صحت و سلامت به دست مشتریان در سراسر کشور برسد.
در صورت بروز حادثه در حمل و نقل و وارد شدن خسارت به جنس مرسوله با تائیدیه ی شرکت حمل و نقل جانبی ۱ خسارت را جبران خواهد کرد.ضمنا اسیب های ناشی از حمل و نقل حداکثر باید تا ۲۴ ساعت کاری به جانبی ۱ اطلاع داده شود و سپس پس از تائید کارشناسان فارس کالا,کالای مرجوعی پذیرفته میشود.

محتوا:

جانبی ۱ تمام تلاش خود را میکند تا محتوای سایت به بهترین نحو عرضه شود ولی همواره نقص ها و ایرادهایی وجود دارند که امیدواریم با لطف خدا در برطرف کردن آنها موفق باشیم.
ضمنا تمام سرویس ها و محتوای جانبی ۱ هر آنگونه که هست ارائه میشوند و جانبی ۱ هیچگونه مسئولیتی در قبال تاخیر یا عدم کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل طبیعی ,نیروی انسانی ,مشکلات اینترنت ,خرابی تجهیزات کامپیوتری , مخابرات و… باشد را برعهده ندارد.

سیاست قیمت گذاری :

قیمت گذاری بر روی اجناس درجانبی ۱ منطبق با بازار بوده و قیمت معرفی شده از سوی تولید کننده برای مصرف کننده می باشد و با توجه به همین قیمت اجناس در جانبی ۱ به فروش میرسند.
لازم به ذکر است که اگر کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود ,سفارش به روز رسانی شده و قیمت جدید اعمال میشود.قیمت کلیه ی محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمیکند و هزینه های بسته بندی ,ارسال و بیمه ی حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع رسانی میشود,ممکن است جداگانه محاسبه شود.
در پایان فارس کالا خود را ملزم به انجام تمام تعهدات ذکر شده میداند.لطفا در صورت مشاهده ی هر گونه تخلف مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده مطلع کنید.

بازگشت به بالا